Politie.nl Hoofdmenu
Regio Twente

 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Waar werkt de politie aan?


Aandacht verdelen:
Het centrum van Rijssen is een mooie wijk met een winkelbestand dat er zijn mag. Uiteraard mogen de delen van de wijk buiten het winkelcentrum niet vergeten worden maar deze kenmerken zich als vrij rustig, waardoor in eerste instantie de meeste aandacht uit gaat naar het beteugelen van overlast in het winkelhart. Dat wil absoluut niet zeggen dat u mij niet met een bepaalde regelmaat in uw woonomgeving zult zien.

Speerpunten:
Het grootste wijkprobleem is op dit moment jeugdoverlast, vooral op de avonden vanaf donderdag (koopavond) naar het weekend toe. In Rijssen Centrum zijn veel jeugdige personen aanwezig tijdens de koopavond. Op zich hoort de jeugd er natuurlijk helemaal bij, mits men zich naar behoren weet te gedragen en geen overlast veroorzaken voor o.a. het winkelend publiek, de middenstanders en de bewoners van het centrum. Toch heeft zich een overlast gevende groep gevormd die om een bepaalde aanpak vraagt.
De wijkagent is, samen met de overige leden van politie Rijssen-Holten en de Gemeente Rijssen-Holten, druk doende om dit probleem beheersbaar te maken en te houden.  



Laatst gewijzigd 29-11-2007 12:43 |  © Regio Twente |  Privacy |