Politie.nl Hoofdmenu
Politie Groningen

Politie zoekt gereedschap van zeilschip Wubbo Ockels

Groningen, 02-02-2011 • De politie is op zoek naar gereedschap dat afkomstig is van het zeilschip van Wubbo Ockels. Het zeilschip Ecolution, is in de nacht van dinsdag 30 november op woensdag 1 december 2010 in het Reitdiep te Groningen, door vernielingen tot zinken gebracht. Het schip lag in het water bij de werf No Limits Ships BV aan de Friesestraatweg.

In de ochtend van 1 december werd ontdekt dat het schip gedeeltelijk onder water stond. Na onderzoek bleek dat er grote vernielingen waren gepleegd waardoor het schip op de bodem terecht kwam. Een aantal stuks gereedschap bleken van de boot te zijn verdwenen.

 

Opsporingsprogramma’s

Gisteravond, op dinsdag 1 februari, werd er zowel in Opsporing Verzocht als in Noord Vandaag van RTVNoord aandacht besteed aan het vernielde zeilschip van Wubbo Ockels. In de uitzending werden foto’s getoond van het gereedschap dat uit de boot verdwenen was. Het gereedschap is eigendom van de werf waar de boot lag. Het gaat om gedeeltelijk roze gekleurd gereedschap.

 

Tips

Door de uitzendingen zijn er vier tips binnen gekomen bij de politie, waar verder mee gerechercheerd kan worden. Het onderzoek gaat onverminderd door. Mensen die meer weten over de vernielingen of weten waar het gereedschap is gebleven kunnen bellen met de politie via 0900-8844 (lokaal tarief). Wilt u anoniem blijven dan kunt u uw tip doorgeven via Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Gereedschap Wubbo Ockels1

 

Gereedschap Wubbo Ockels2

 

Gereedschap Wubbo Ockels3

Actuele dossiersGeen dossiers aanwezig

 


landelijke dossiersGeen dossiers aanwezig



Laatst gewijzigd 02-02-2011 11:02 |  © Politie Groningen |  Privacy |