Voorschoten - Vrouw doet aangifte na babbeltruc
Voorschoten •Die avond stonden twee meisjes rond de 16 jaar voor haar deur met gebak. Zij vertelden dat zij een onderzoek deden naar de buurt en de vrouw graag wat vragen wilden stellen. De vrouw liet de twee meisjes binnen. Na ongeveer een half uur gingen zij weer weg. Even later kwam de vrouw erachter dat er boven een kastje doorzocht was en dat er sieraden waren gestolen. De vrouw waarschuwde de politie en heeft aangifte gedaan.
De politie is een onderzoek gestart. Bewoners die wellicht met hetzelfde verhaal benaderd zijn of getuigen die meer informatie hebben, worden verzocht contact op te nemen met de politie via 0900-8844.
De meisjes waren 1.60 à 1.65 meter lang, hadden een getinte huidskleur, droegen donkere kleding en één van hen droeg een hoofddoekje.

RSS
Lees voor
