Lekkerkerk - Overval juwelier Rikkoert bij Opsporing Verzocht
Lekkerkerk •De eigenaar van de winkel vertelt in de uitzending over de overval. Kijkers wordt gevraagd te bellen als zij meer informatie hebben over deze overval.
Donderdag 3 maart rond 09.00 uur vond de gewapende overval op de juwelier aan de Burgemeester Roosstraat plaats. Drie gemaskerde mannen drongen met openingstijd de juwelier binnen en bedreigden het personeel met een vuurwapen. Zij gingen er uiteindelijk vandoor met sieraden richting het centrum.
De politie denkt dat de overvallers mogelijk al eerder de omgeving hebben verkend. Uit getuigenverklaringen komen de volgende signalementen naar voren: de eerste man is wat dikker, heeft een bol gezicht en een baardje. Hij droeg donkere kleding en is tussen de 1.70m en 1.75m lang. Hij is degene die een op een vuurwapen gelijkend voorwerp bij zich had. De tweede man is slank, droeg grijze kleding, is tussen de 20 en 25 jaar oud en tussen de 1.65m en 1.75m lang. De derde man tot slot heeft een normaal postuur, is tussen de 20 en 25 jaar oud en ongeveer 1.75m lang. De drie mannen droegen ten tijde van de overval een bivakmuts en waren in het bezit van twee stevige rode plastic tassen. De daders zijn vermoedelijk gevlucht in een kleine groene auto die er met hoge snelheid vandoor ging. Mensen op de dag van de overval of enkele dagen ervoor (een combinatie van) deze mannen in de omgeving van de Burgemeester Roosstraat hebben gezien en mensen die de groene auto hebben zijn rijden voor of na de overval worden verzocht de politie te bellen.
AVRO’s Opsporing Verzocht wordt dinsdagavond 28 juni om 21.50 uur op Nederland 1 uitgezonden. De herhaling van het programma is op woensdag 29 juni om 11.15 op Nederland 2.
Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief en ontvang lokaal politienieuws!
Volg PolitieHM op Twitter

RSS
Lees voor
