Oegstgeest - Vrouw slachtoffer van babbeltruc
Oegstgeest •De vrouw had net boodschappen gedaan en liep vanaf het winkelcentrum over de Lijtweg richting de apotheek. Halverwege de weg werd de vrouw aangesproken door twee vrouwen. Eén vrouw klapte een Nederlandse landkaart open en sprak tegen de bejaarde vrouw in een onbekende taal. Ze wees ook op de kaart. De 88-jarige vrouw gaf aan dat zij niet wist wat de vrouw bedoelde. Vervolgens kwam er ook een man bij staan die een plaatsnaam noemde. De bejaarde vrouw stond zo’n 7 à 9 minuten met de drie onbekende personen en verontschuldigde zich toen. Zij kwam er thuis achter dat haar pinpas niet meer in haar portemonnee zat. De pas werd geblokkeerd, maar er bleek al mee gepind te zijn. Vermoedelijk hebben de dieven in de supermarkt met de vrouw meegekeken toen zij haar boodschappen met haar pinpas betaalde.
De politie vraagt getuigen die de vrouw met rollator bijvoorbeeld aan de Lijtweg met de twee vrouwen en de man hebben zien praten, contact op te nemen met de politie via 0900-8844.
De twee vrouwen leken op elkaar. Ze hadden een blanke huidskleur, waren tussen de 18 en 25 jaar oud, tussen de 1.60 meter en 1.70 meter en hadden lang donkerblond haar tot over de schouders. De man heeft de vrouw niet goed kunnen zien.

RSS
Lees voor
