Poging doodslag/moord

De jongen is die dag, tussen 15.30-16.15 uur, op het trottoir van de Spiegelnisserkade bij het speelgedeelte naast de Wilhelminaschool aan het spelen en voelt plotseling pijn aan zijn hoofd. Hij bloedt bij zijn slaap en wordt diezelfde avond met spoed worden opgenomen in het ziekenhuis. Daar constateren artsen dat hij is beschoten en dat er een projectiel in zijn hoofd zit. Het slachtoffertje heeft een paar dagen in levensgevaar verkeerd door de verwonding. Omdat het verwijderen van het projectiel te riskant is, bevindt het zich nog steeds in zijn hersenen en het is niet zeker of dit in de toekomst schade zal opleveren.
Vuurwapen
Het projectiel is met behoorlijke kracht door de schedel en in de hersenen geslagen. De politie vermoedt dat het is afgeschoten met een luchtdrukwapen of klein kaliber vuurwapen.

Flatwoningen
Na onderzoek van de politie blijkt dat het projectiel waarschijnlijk of vanuit één van de flatwoningen rondom de speelplaats is afgeschoten, of vanuit een trappenhuis of vanaf de straat.

Eerdere schoten
Verschillende buurtbewoners hebben wel eens eerder schoten in de buurt gehoord. Misschien dat dit om dezelfde dader gaat. Daarom wil de politie graag met mensen spreken die dit ook hebben gehoord of gezien in dit deel van Crooswijk.

Vragen politie
- Wie heeft vrijdag 11 december 2009 iemand zien schieten in of nabij de Spiegelnisserkade in de Rotterdamse wijk Crooswijk?
- Wie heeft die dag, in de omgeving van de Spiegelnisserkade, iemand zien rondlopen met een luchtdrukwapen of vuurwapen?
- Wie heeft er in dit deel van Crooswijk voor of op 11 december schoten gehoord?
- Wie kent iemand die in het bezit is van een luchtdruk- of vuurwapen en die woont in de omgeving van de Spiegelnisserkade in Rotterdam?
- Wie heeft in het algemeen informatie over deze schietpartij en heeft hierover nog niet met de politie gesproken?

Uw tip
Wie heeft meer informatie over de schutter.
Geef uw tips door aan:
De politie Rotterdam-Rijnmond
Via de Opsporingstiplijn, tel.: 0800 - 6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem, tel 0800 – 7000 (gratis)
De Criminele Inlichtingen Eenheid: 020-559 33 00
Of via het digitale TipFormulier.

RSS
Lees voor
