Veldhoven: Gewapende overval

De twee daders overvallen de eigenaresse van de zaak aan de Burgemeester van Hoofflaan, en bedreigen haar met een vuurwapen. Ze dwingen haar de sleutel van de kluis af te geven. Ze gaan er uiteindelijk met een hoeveelheid kostbare sieraden vandoor, maar niet voordat ze de vrouw in het gezicht spuiten met een bijtende stof.

Dader 1
De overvallers zijn gewapend met een vuurwapen en dragen allebei een bivakmuts. De eerste dader is een man, ongeveer 18 tot 20 jaar oud, en rond de 1.70-1.85 meter lang. Hij droeg een grijze jas.

Dader 2
De tweede dader is ook een man, en ook 18 tot 20 jaar oud, maar iets kleiner dan de eerste dader, 1.70 tot 1.75 meter lang. En hij droeg een donkere jas met daaronder een beige/grijze capuchon.

Sieraden
De daders gaan er met een kostbare partij sieraden vandoor, vermoedelijk in een blauwe Albert Heijn tas.

Vluchtroute
Na de overval vluchten de overvallers door de achteruitgang, via een brandgang die uitkomt op de Lange Mees.

Vragen politie
- Wie (her)kent de dader(s) aan de hand van de beelden en/of de gegeven signalementen?
- Wie heeft de daders zien vluchten, mogelijk met een blauwe zware tas, in de omgeving van de Burgemeester van der Hoofflaan of weet waar zij heen zijn gevlucht?
- Wie heeft donderdag 25 februari twee mannen gezien in de omgeving van juwelier Mary aan de Burgemeester van der Hoofflaan?
- Wie heeft een grote partij sieraden te koop aangeboden gezien sinds 25 februari?
- Wie heeft er in het algemeen informatie over deze overval en heeft hierover nog niet met de politie gesproken?

Uw tip
Politie Brabant-Zuid-Oost: 0800-6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier

RSS
Lees voor
