Barendrecht: Inbraak in kerk

In de kluis lagen naast geld ook zilveren voorwerpen uit de 17e eeuw. De daders weten die zaterdag tussen 00.00 en 08.00 uur in de kerk aan de Dorpsstraat te komen door een raam open te breken.

Zilveren voorwerpen
In de 400 kilo wegende grijsgroene kluis zat niet alleen geld, maar ook 2 zilveren bekers uit 1662 met de tekst 'Maria Andwegh vereert de kerck van Barendrecht' en een zilveren doopschaal uit 1662. De doopschaal is onder andere te herkennen aan de bijzondere inslag van een adelaar op de onderkant van de schaal.

Vragen politie
- Wie heeft informatie over de inbrekers die zaterdag 27 maart hebben ingebroken in de kerk aan de Dorpsstraat in Barendrecht?
- Wie herkent de zilveren voorwerpen, heeft ze mogelijk te koop aangeboden gekregen, of weet wie deze voorwerpen nu in zijn/haar bezit heeft?
- Wie heeft informatie over de 400 kilo wegende grijsgroene kluis en/of weet waar de kluis nu staat?
- Wie heeft in het algemeen informatie over deze inbraak in de Dorpskerk?

Uw tip
Politie Rotterdam-Rijnmond: 0800-6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier

RSS
Lees voor
