Politie.nl Hoofdmenu
KLPD
bureaus Vul hieronder uw postcode of plaatsnaam in en klik op de knop Zoek om het dichtstbijzijnde politiebureau te zoeken:



 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Vollenhove: Moord echtpaar Vis

Foto van echtpaar
Vollenhove • Donderdag 10 september 2009 wordt het echtpaar Vis dood in hun huis aan De Weyert in Vollenhove gevonden. Ze zijn door bruut geweld om het leven gebracht.

Bekenden van het echtpaar gaan die avond, rond 21.00 uur, naar het huis van de slachtoffers omdat zij het echtpaar al een tijd niet meer hebben gezien of gesproken. Bij aankomst zijn de rolluiken van de woning dicht wat vrij ongebruikelijk is. Bij binnenkomst worden de levenloze lichamen van de slachtoffers gevonden. Op basis van het onderzoek en de in de woning aangetroffen sporen blijkt dat het echtpaar met geweld om het leven is gebracht. Afgelopen april is de 34-jarige jongste zoon van het echtpaar als verdachte aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de gewelddadige dood. In verband met het onderzoek is de politie nog op zoek naar meer informatie, onder andere over spullen die bij de slachtoffers zijn gevonden.

 

Foto van echtpaar

 

Zegelring

Foto van zegelring

De politie wil onder andere weten wie de eigenaar is van deze gouden heren zegelring met zwarte steen.

 

Horloge

Foto van horloge

Ook is niet bekend van wie dit Citizen Titanium Sapphire herenhorloge is, type WR 100 met blauwe wijzerplaat en goudkleurige details.

 

Mobiele telefoon

Foto van mobiele telefoon

En tot slot wil de politie nog weten wie de eigenaar is van de Nokia 1661 mobiele telefoon met opvallende rode details.

 

Getuigenoproep

De politie graag spreken met mensen die de jongste zoon van het echtpaar Vis in de dagen voor 10 september nog hebben gezien of gesproken en hierover nog niet met de politie hebben gesproken.

 

Foto van kruispunt

 

Beloning

Voor de gouden tip die leidt tot de oplossing van deze zaak is nog steeds een beloning van 30.000,- (zegge: dertigduizend) euro beschikbaar.

 

Vragen politie

- Wie herkent de zegelring, het horloge of de telefoon en/of weet van wie deze zouden kunnen zijn?

- Wie heeft de jongste zoon van het echtpaar Vis in de dagen voor 10 september nog gezien of gesproken of heeft informatie over hem dat met deze zaak te maken kan hebben?

- Wie heeft in het algemeen informatie over deze zaak en heeft hierover nog niet met de politie gesproken?

 

Foto van afzetting in straat



Uw tip

Politie IJsselland: 0800-6070 (gratis)

Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier



Laatst gewijzigd 28-05-2010 9:56 |  © KLPD |  Privacy |