Den Bosch: Dood Recep Namli

Forensisch onderzoekers konden al snel vaststellen dat het om de 49-jarige Recep Namli uit Den Bosch gaat, die sinds donderdag 28 januari 2010 vermist werd. Recep Namli was doodgeschoten en lag waarschijnlijk al langere tijd in zijn auto. Eind april werden er 2 verdachten voor deze zaak aangehouden maar die zijn inmiddels weer vrij. Nu is er een forse beloning uitgeloofd om de zaak alsnog op te lossen.

Hoge Slagen
Om te beginnen wil de politie weten of er mensen zijn die op de Hoge Slagen, rond die rode Nissan Micra, bijzondere zaken hebben gezien. Volgens buurtbewoners stond de Micra daar al langere tijd voordat Recep 18 maart werd gevonden.

Tas en fleecedeken
In de buurt van het lichaam van Recep werden een soort fleecedeken en een plastic tas van Hornbach gevonden. Mogelijk kunnen die spullen iets vertellen over degene die Recep heeft doodgeschoten.

Verdwenen spullen
De sleutelbos en de telefoon van het slachtoffer zijn nog altijd weg. Het kan zijn dat iemand die heeft weggegooid, misschien wel in de buurt van de Hoge Slagen. Recep Namli had een Samsung SHG-B130 telefoon en een sleutelbos waaraan meerdere sleutels zaten waaronder een autosleutel. Verder zat er een musketonhaakje aan, een haakje dat je aan een broeksriem kunt vastmaken.

Beloning
De Hoofdofficier van Justitie in Den Bosch looft een beloning uit van 15.000 (zegge: vijftienduizend) euro voor de tip die leidt tot de oplossing van deze zaak.

Vragen politie
- Wie heeft mogelijk gezien dat de rode Nissan Micra op dat parkeerterrein aan de Hoge Slagen in Den Bosch werd neergezet en zijn er toen mensen bij gezien?
- Wie herkent de fleecedeken in combinatie met de plastic Hornbach tas ergens van?
- Wie weet meer over de verdwenen spullen?
- Wie heeft in het algemeen informatie over de dood van de 49-jarige Recep Namli?

Uw tip
Politie Brabant-Noord: 0800-6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier

RSS
Lees voor
