Politie.nl Hoofdmenu
KLPD
bureaus Vul hieronder uw postcode of plaatsnaam in en klik op de knop Zoek om het dichtstbijzijnde politiebureau te zoeken:



 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Etten-Leur: Diefstal pinpas

Bewakingsbeeld van verdachte
Etten-Leur • Er zijn beelden van meerdere mensen die een oudere dame ruim 6.000,= euro armer hebben gemaakt. Let goed op dat u niet ook in hun trucs trapt.

 

De 72-jarige mevrouw uit Etten-Leur betaalde een tijdje terug haar printerinkt met haar pinpas. Daarna koopt ze nog een buskaart bij de supermarkt en daar wordt ze door een man en vrouw aangesproken. In gebrekkig Engels zegt de vrouw 'You let fall money', maar er ligt niks op de grond.

 

Bewakingsbeeld van verdachte

 

Wisseltruc

Bij de bushalte duikt het stel weer op. Daar vragen ze aan het slachtoffer of ze geld kan wisselen. Dat kan de 72-jarige dame niet maar omdat de vrouw maar blijft doorvragen doet ze zelfs haar portemonnee open om te laten zien dat ze geen muntgeld heeft. En in dat ene moment dat die portemonnee openstond is haar bankpas gerold. En daarmee wordt flink aan de slag gegaan.

 

bewakingsbeeld van pinner

 

Rotterdam: Mediamarkt

De man en waarschijnlijk dezelfde vrouw van de wisseltruc gebruiken de pas bij de MediaMarkt in Rotterdam.

 

Bewakingsbeeld van verdachte

 

Eindhoven: Speelhal

Een man in een speelhal in Eindhoven gebruikt de pas van de vrouw om honderden euro's op te nemen.

 

 

 

Rotterdam: Pinnen

En dezelfde man uit de speelhal staat ook met de pas van het slachtoffer bij een pinautomaat in Rotterdam. Hij draagt een grote ring en een jas die opvalt door de grote cirkel op zijn rug.

 

bewakingsbeeld van pinner in Rotterdam

 

Vragen politie

- Wie (her)kent de mensen die betrokken zijn bij die wisseltruc in Etten-Leur?

- Wie is mogelijk ook op dezelfde wijze door deze personen benaderd en/of weet waar zij verblijven?

 

bewakingsbeelden van verdachte



Uw tip

Politie Midden- en West-Brabant: 0800-6070 (gratis)

Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier



Laatst gewijzigd 19-07-2010 11:04 |  © KLPD |  Privacy |