Politie.nl Hoofdmenu
KLPD
bureaus Vul hieronder uw postcode of plaatsnaam in en klik op de knop Zoek om het dichtstbijzijnde politiebureau te zoeken:



 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Zwolle: vermissing meisje (14 jaar)

Foto van Hamdi Muhamud Hassan
Zwolle • Sinds zondag 12 september 2010 wordt Hamdi Mohamud Hassan vermist.

Sinds zondag 12 september wordt de 14-jarige Hamdi Mohamud Hassan uit Zwolle vermist en de politie vreest dat ze slachtoffer van een misdrijf is.

 

Het meisje is die zondagmiddag met haar vader, stiefmoeder en 4 andere kinderen per trein op weg van Winterswijk naar ter Apel. Rond 13.40 uur gaat de vader op het station in Zwolle vragen hoe ze precies verder moeten reizen, terwijl de rest van zijn gezin, waaronder Hamdi, op perron 5 staat te wachten. Als de vader even later terugkomt, is Hamdi verdwenen.

 

Foto van Hamdi Muhamud Hassan

 

Hamdi Mohamud Hassan

Hamdi spreekt geen Nederlands, alleen Somalisch, en ze kent verder geen mensen hier in Nederland.

Ze is dus 14 jaar; heeft een lichtbruine huidskleur; mager/ tenger postuur; zwart, sluik haar en donkerbruine ogen. Ze heeft geen tatoeages, maar wel een brandvlek aan de rechterkant van haar gezicht en onder haar kin heeft Hamdi een litteken. Verder is ze rechtshandig. Op de dag van haar verdwijning droeg Hamdi een zwarte winterjas tot op de heup; daaronder een rood/gele jurk tot aan haar voeten en zwarte schoenen met een lage zool. Verder had zij korte zilverkleurige oorbellen in, in de vorm van een ringetje.

 

Vragen politie

- Wie was op zondag 12 september, tussen 13.30-14.00 uur, op het station van Zwolle?

- Wie weet waar de 14-jarige Hamdi Mohamud Hassan nu is of heeft haar ná het tijdstip van haar verdwijning nog gesproken of gezien?

- Wie heeft in het algemeen informatie over deze vermissing?



Uw tip

Politie IJsselland: 0800-6070 (gratis)

Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier



Laatst gewijzigd 12-10-2010 10:59 |  © KLPD |  Privacy |