Pinpasfraude in Heerlen

Vrijdag 17 september 2010 bellen er bij de 81-jarige dame opeens 2 vrouwen met een bos bloemen aan. Die willen even binnen komen om haar te feliciteren omdat ze de oudste bewoner van de straat is. Na een kwartiertje babbelen worden de twee bezoeksters opgehaald door 2 andere vrouwen. Een paar uur na die visite wordt de dame door de bank gebeld dat haar verloren bankpas is teruggevonden en dat ze een nieuwe zou krijgen, maar dat ze daarvoor even haar pincode moet geven. En omdat haar pas inderdaad niet meer in haar portemonnee blijkt te zitten vertelt ze die.

Pinnen in Maastricht
Dankzij dat neptelefoontje - zogenaamd van de bank – kunnen 2 vrouwen met de pas bijvoorbeeld bij de Bart Smit in Maastricht pinnen. Het is niet helemaal duidelijk of dit ook de 2 vrouwen zijn die bij de dame in Heerlen zijn binnengeweest.

Pinnen in Lelystad
Er is ook geld opgenomen met de gestolen pas bij een bank in Lelystad. In totaal is er meer dan 150 keer met de pas van de mevrouw gepind en voor tienduizenden euro's verdwenen.
Uw tip
Politie Limburg-Zuid 0800-6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier

RSS
Lees voor
