Politie.nl Hoofdmenu
KLPD
bureaus Vul hieronder uw postcode of plaatsnaam in en klik op de knop Zoek om het dichtstbijzijnde politiebureau te zoeken:



 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Berkel-Enschot: Woninginbraak

Bewakingsbeelden van pinners
Berkel-Enschot • We komen nog even terug op een zaak die op 11 januari 2011 voor het televisieprogramma Opsporing Verzocht is uitzonden: de inbraak bij een gezin in het Brabantse Berkel-Enschot op woensdag 13 oktober 2010.

 

Terwijl het gezin lag te slapen namen inbrekers hun Volkswagen Touran mee en een aantal bankpasjes. We zochten die Touran èn de mensen die gefilmd waren toen ze met die gestolen bankpasjes pinden. We lieten foto's zien van drie pinners. Twee mannen en een vrouw. Het blijkt inmiddels dat de vrouw niets met de zaak te maken heeft. Het Openbaar Ministerie en de politie hebben inmiddels contact met haar gehad en hun excuses aangeboden.

 

Bewakingsbeelden van pinners

 

Dader 1

Blijft overeind dat de twee mannen die wèl meer weten van die inbraak nog gezocht worden. Ze probeerden al een paar uur na de inbraak in Amsterdam bij een geldautomaat  geld te pinnen.

 

Bewakingsbeeld van pinner

 

Dader 2

Wie (her)kent deze twee mannen?

 

Bewakingsbeeld van pinner

 

Meegenomen auto

De inbrekers hebben een zwarte Volkswagen Touran met het kenteken 03-NGV-1 meegenomen.

De politie wil graag weten wie deze auto na de inbraak op woensdag 13 oktober 2010 nog ergens heeft zien staan en/of rijden?

 

Foto van VW



Uw tip

Politie Midden- en West Brabant 0800-6070 (gratis)

Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier



Laatst gewijzigd 17-02-2011 11:13 |  © KLPD |  Privacy |