Politie.nl Hoofdmenu
KLPD
bureaus Vul hieronder uw postcode of plaatsnaam in en klik op de knop Zoek om het dichtstbijzijnde politiebureau te zoeken:



 


banner internetaangifte



Kom bij de politie

Rotterdam: Diefstal juwelen

Bewakingsbeeld van dader
Rotterdam • Dinsdagochtend 22 juni 2010, voor openingstijd, zijn er sieraden ter waarde van ruim 100.000 euro gestolen bij juwelier Kestens in Rotterdam.

 

Rond 07.30 uur rijdt er een persoon op een Piaggio-scooter over de Korte Lijnbaan in het centrum van Rotterdam. Voor het pand van juwelier Kestens stalt deze persoon de scooter en loopt op de voordeur af. De zaak is dus nog gesloten, maar opvallend genoeg heeft de potentiële sieradendief de sleutel van de winkel en de afstandsbediening van het rolluik. Het heeft er alle schijn van dat er hulp is geweest van binnenuit. Eenmaal binnen weet de dief feilloos waar de kluis staat en ook waar de sleutel van de kluis hangt. Met de inhoud vertrekt de juwelendief weer op de scooter maar uiteraard niet vóór het winkelpand eerst zorgvuldig afgesloten wordt.

 

Bewakingsbeeld van dader

 

Juwelendief

Er wordt steeds over een 'hij' gesproken, maar de politie houdt er ook nog rekening mee dat dit een vrouw zou kunnen zijn. De houding van de dader als hij de deur openmaakt zou ook zomaar de houding van een vrouw kunnen zijn. De dader komt en gaat in ieder geval op een scooter, mogelijk was dat een Piaggio. Diegene had verder een scooterhelm op het hoofd en een zwarte sporttas bij zich.

 

Bewakingsbeeld van dader

 

Bewakingsbeeld van dader

 

Meegenomen sieraden

Het gaat onder meer om horloges van Raymond Weill, zowel dames- als herenmodellen en er zijn bijvoorbeeld ook nog colliers van het merk Diamonde meegenomen.

 

Foto van sieraden

 

Voor meer foto's van sieraden verwijzen wij naar de site: AVRO Opsporing Verzocht. De uitzending van 17 mei 2011.

 

Vragen politie

- Wie (her)kent de dader aan de hand van de bewakingsbeelden en het gegeven signalement, mogelijk in combinatie met een scooter van het merk Piaggio?

- Wie heeft dinsdag 22 juni 2010, rond 07.30 uur, of al in de dagen daarvoor iets verdachts gezien bij of in de omgeving van juwelier Kestens op de Korte Lijnbaan in Rotterdam-centrum?

- Wie heeft mogelijk sieraden te koop aangeboden gekregen die afkomstig zijn van deze diefstal of weet wie deze sieraden nu in zijn/haar bezit heeft?

- Wie heeft in het algemeen informatie over de juwelendiefstal bij juwelier Kestens, maar heeft hier nog niet met de politie over gesproken?

 

 

Bewakingsbeeld van dader



Uw tip

Politie Rotterdam-Rijnmond: 0800-6070 (gratis)

Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000 (gratis)

of via het digitale TipFormulier



Laatst gewijzigd 18-05-2011 14:14 |  © KLPD |  Privacy |