Rijswijk: Overval juwelier

De eigenaar is op dat moment alleen in de zaak. Nadat de overvaller hem verbaal en met een vuurwapen bedreigd heeft, bindt hij zijn slachtoffer met tie-wraps vast en slaat hem dan een aantal maal hard in het gezicht met het vuurwapen. De overvaller gaat er vervolgens vandoor met een hoeveelheid sieraden en wat geld, dat hij in een linnen tas heeft gestopt. Vastgebonden en hevig bloedend blijft de juwelier achter.

Signalement dader
Hij lijkt zo tussen de 30 en 40 jaar oud te zijn. Opvallend is zijn wat gezette postuur, maar ook zijn brilletje, de grijze pet en het bloemetjes overhemd met de roze trui erover. Dit is niet echt een alledaagse combinatie voor een Arabisch sprekende man. De man spreekt, net als het slachtoffer, Arabisch. Mogelijk is dat hij net zoals de juwelier van Iraakse afkomst is, maar hij zou ook bijvoorbeeld uit Marokko, Tunesië of uit één van de vele andere landen kunnen komen waar Arabisch wordt gesproken.

Tasje dader
Als de dader het slachtoffer achter nagaat naar de werkplaats haalt hij iets uit een klein zwart schoudertasje, waarschijnlijk zijn vuurwapen. Ook opvallend aan de dader zijn de gele huishoudhandschoenen die hij pas aantrekt nadat hij de juwelier mishandeld heeft en die hij weer uitdoet voor hij de zaak verlaat.

Linnen tasje
Als de dader terugkomt, nadat hij de juwelier vastgebonden en mishandeld heeft, is goed het linnen tasje te zien met de buit erin.

Vragen politie
- Wie (her)kent de dader aan de hand van de getoonde bewakingsbeelden en het gegeven signalement?
- Wie heeft zaterdag 19 februari mogelijk, vóór de overval, al iets bij/in de omgeving van juwelier Gouden Ster in Rijswijk gezien, dat met de overval te maken kan hebben?
- Wie heeft in het algemeen informatie over deze gewapende overval, maar heeft hier nog niet met de politie over gesproken?

Uw tip
Politie Haaglanden: 0800-6070 (gratis)
Meld Misdaad Anoniem:0800-7000 (gratis)
of via het digitale TipFormulier

RSS
Lees voor
