Wie gooide een vuurwerkbom door de brievenbus?
Op zondagavond 11 april gooide een man op een fiets rond 20:50 uur zwaar vuurwerk door de brievenbus van de portiekdeur van een appartementencomplex aan de Molenstraat. De kracht van het vuurwerk was zo zwaar, dat als er iemand in het halletje had gestaan, deze persoon het mogelijk niet overleefd zou hebben.
Heeft u een tip over deze zaak?
Laat het ons weten via het tipformulier.
Omschrijving
De dader fietste zondagavond 11 april meerdere keren door het centrum van Hengelo. Op zijn fiets zitten fietstassen. Hij kwam uit de richting van de Schouwburg en fietste vanaf daar naar de Molenstraat . Bekijk de beelden goed, wie is deze man?
Terwijl de dader een paar keer door de Nieuwstraat op en neer reed was daar ook een groepje van vier jongeren. Een van hen reed op een rode scooter. De politie wil graag met deze jongeren spreken. Mogelijk beschikken ze over belangrijke informatie voor het onderzoek.
Oproep aan specifieke getuige
Meld Misdaad Anoniem is gebeld door iemand over deze zaak. Diegene heeft mogelijk belangrijke informatie over dit onderzoek. We vragen deze persoon om nogmaals contact op te nemen, maar nu met het Team Nationale Inlichtingen op nummer 088-6617734.
Vragen
- Wie weet wie de man op de fiets is?
- Wie heeft er zondag 11 april tussen 20.45 en 21.00 uur iets gezien in de omgeving van de Molenstraat in Hengelo?
- Wie heeft er meer informatie over deze levensgevaarlijke actie?
- Wie zijn de jongeren die op zondagavond 11 april in de Molenstraat waren rond 20:45 uur? We komen graag met ze in contact omdat ze mogelijk over belangrijke informatie beschikken dat het onderzoek verder kan helpen.