Ga naar content
Mijn buurt: 
Nieuwerbrug-aan-den-Rijn +5.0km
    Verander locatie

    Inbraak bedrijfspand Woerden

    Pandjeswinkel 'Used Products' in Woerden is in één maand drie keer bezocht door inbrekers. Niet alle keren wisten de daders de winkel binnen te komen. De laatste poging was in de nacht van 5 op 6 juli. Toen probeerden de daders ook toe te slaan bij fotozaak Bij Veerman. Daarbij is één verdachte aangehouden.

    Heeft u een tip over deze zaak?

    Laat het ons weten via het tipformulier.

    Omschrijving

    In de nacht van 19 op 20 juni arriveren twee inbrekers tegen 03:00 uur bij de winkel in de Sint Jansteeg in het centrum van Woerden. Met een moker slaan ze de ruit in en kruipen door het gat naar binnen. Op bewakingsbeeld is het te zien. Eén voor één struikelen ze onhandig de winkel binnen. Ze lijken precies te weten waar ze voor komen, want ze lopen direct naar de ruimte achter de winkel. Niet veel later zijn ze weer terug, met in de grote tas vier laptops. Ze rijden met hun buit weg op een rode scooter.

    Derde poging
    In de vroege ochtend van woensdag 6 juli verschijnen er weer twee jongens op een rode scooter bij de winkel aan de Sint Jansteeg. Dit keer lukt het ze niet om binnen te komen. Diezelfde nacht proberen zij ook in te breken bij fotozaak Bij Veerman. Ook die poging mislukt. Het lukt de politie om één van de twee inbrekers aan te houden.

    Rode scooter
    Opvallend is dat ook bij de inbraak op 6 juli de daders gebruik maakten van een rode scooter. Van de inbrekers die toesloegen op 20 juni hebben we de volgende signalementen:
    Verdachte 1

    • zwarte jas (lijkt op de foto wit ivm nachtbeeld)
    • donkere broek
    • hij sloeg de ruit in met een moker

    Verdachte 2

    • zwarte jas
    • iets kleiner dan verdachte 1
    • had een bankhamer bij zich

     

    Vragen

    • Wie heeft informatie wat het onderzoek kan helpen?
    • Wie herkent de verdachten?

    Afbeeldingen

    Locatie

    Kaartbediening
    Zoombediening