Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Eigenaar gezocht

Eigenaren sieraden gezocht

Onlangs werd in Urmond een 16-jarige jongen aangehouden die verdacht wordt van betrokkenheid bij meerdere nepagentzaken in o.a. Urmond, Stein en Echt. In de telefoon van de verdachte werden diverse foto’s van sieraden aangetroffen die mogelijk buit zijn gemaakt in andere oplichtingszaken. Om daar meer zicht op te krijgen, worden de foto’s van de sieraden vrijgegeven. Wie herkent deze sieraden?

Diverse sieraden
Diverse sieraden:
  • Sieraden: In diverse soorten, maten en vormen

Oplettende omstanders zagen op maandag 24 augustus een jongen in vermomming geld opnemen bij de geldautomaat. Vanwege deze verdachte omstandigheden, zochten ze contact met de politie. Na een korte achtervolging kon de persoon worden aangehouden. Het bleek een 16-jarige jongen uit Helmond die verdacht wordt van meerdere nepagentzaken.

Foto’s telefoon

Op zijn telefoon werden diverse foto’s aangetroffen van sieraden. Het vermoeden is dat deze sieraden zijn buitgemaakt bij eerdere zaken waarbij hij zich mogelijk heeft voorgedaan als nepagent. Deze sieraden zijn dus (nog) niet aangetroffen, enkel foto’s ervan die zijn teruggevonden op de telefoon van de eerder genoemde verdachte. Het is van belang om in contact te komen met de eigenaren van de getoonde sieraden om zo te achterhalen aan welke zaken de verdachte mogelijk nog meer te koppelen is.

Oproep

Als u eigenaar van één of meer van de sieraden bent, of wanneer u een sieraad herkent omdat dit bijvoorbeeld van een bekende of familielid van u is geweest, neem dan contact op met het onderzoeksteam. Dit kan via 0800-6070 (Opsporingstiplijn), online onderstaand tipformulier, anoniem via 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).