Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844
HomeGezochtGetuigenoproepenSteekincident – Malvalaan – Waalre

Getuigenoproep

Steekincident – Malvalaan – Waalre

Op dinsdag 1 juli raakten twee mannen gewond bij een incident in een appartement aan de Malvalaan in Waalre. Was je getuige of heb je meer informatie? Tip ons!

Rond 10.20 uur kwam bij de politie een melding binnen dat zich in de woning een incident afspeelde. Eenmaal in het appartement bleken er twee gewonde mannen te liggen. Eén van hen was de hoogbejaarde bewoner. Hij bleek diverse steekwonden te hebben. Beide mannen waren dermate gewond dat zij direct naar het ziekenhuis zijn gebracht.

Uiteraard is de politie direct een onderzoek opgestart naar wat zich in de woning heeft afgespeeld. Daarbij houden we er rekening mee dat het om een woningoverval gaat, maar ook andere scenario’s kunnen nog niet worden uitgesloten. De tweede gewonde man, een 67-jarige man uit Waalre, is als verdachte aangehouden. Hij had verwondingen aan het hoofd.

Getuigen

Omdat er nog veel onduidelijk is, zijn we dringend op zoek naar mensen die ons kunnen helpen met informatie. Was u getuige van het incident of beschikt u bijvoorbeeld over camerabeelden uit de omgeving van de Malvalaan? En heeft u nog niet met ons gesproken? Neem dan contact op via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000. U kunt ook het tipformulier op politie.nl invullen.

Neem contact op