Getuigenoproep
Bureau NH
Politie bekogeld met vuurwerk in Hilversum
In Hilversum is de politie in de nacht van 31 december op 1 januari bekogeld met vuurwerk toen zij ter plaatse gingen na een melding van het belagen van hulpverleners. De Mobiele Eenheid is ingezet om de rust te laten wederkeren. Er is niemand aangehouden. We zijn op zoek naar getuigen. Heb jij iets gezien in of rondom de Minckelersstraat in Hilversum? Neem contact met ons op.
In de nacht van woensdag 31 december op donderdag 1 januari ging de politie af op een melding van het belagen van hulpverleners bij het blussen van een voertuigbrand. Daar werden zij door een groep van ongeveer 20 personen belaagd met zwaar vuurwerk. De personen waren allen in het zwart gekleed en droegen gezicht bedekkende kleding. Eén persoon liet een brandbom achter. De man gooide de brandbom op de grond waarna er een harde knal en een vuurbal ontstond. Hij droeg zwarte kleding, had een bivakmuts en een capuchon op.
De Mobiele Eenheid is ter plaatse gekomen om de brandweer hun werk veilig te kunnen laten uitvoeren. De brand kon hierdoor geblust worden. Tijdens het blussen werd de politie onophoudend bekogeld met vuurwerk. Niemand raakte gewond en er zijn geen aanhoudingen verricht. De politie doet onderzoek.
Getuigen gezocht
Het onderzoek naar de verstoring van de openbare orde en het bekogelen van de politie is gaande. Heb jij in of rondom de Minckelersstraat in Hilversum iets gezien van de verstoring van de openbare orde en wil je dat delen met de politie? Of heb je de politie bekogeld en wil je jezelf melden? Neem dan contact met ons op via 0900-8844. Liever anoniem melden? Dat kan via Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.