Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Straatroof op de Zwaluwenburg in Deventer

Op de Zwaluwenburg in Deventer is een jongen op straat beroofd door twee andere jongens. Dit gebeurde onder dreiging van een mes. Heb jij die zondagmiddag 1 november iets gezien? Of heb jij beelden? Dan horen we graag van jou.

Het slachtoffer fietste tussen 14:00 uur en 14:30 uur over het fietspad bij de Zwaluwenburg. Hij fietste in de richting van de Vogelslag. Nabij de scholen, versperden twee jongens hem de weg en bedreigden hem met een mes. Het slachtoffer moest zijn mobiel afstaan. De twee verdachten waren vermoedelijk tieners. Zij vluchtten te voet richting de kinderboerderij op de Maatmansweg.

Heb jij het incident gezien of heb jij camerabeelden? Dan komen we graag met jou in contact. Dat kan via onderstaande contactmogelijkheden.

Straatroof op 31 oktober

Ook een dag eerder, op zaterdag 31 oktober, vond er een straatroof plaats. Ditmaal op de Ceintuurbaan in Deventer. Op dit moment onderzoeken we de twee incidenten als twee losstaande zaken.