Opsporingsbericht
Bureau Brabant
Diefstal - Dorpsplein - Waspik
Deze drie mannen slaan op zaterdagmiddag 15 november toe in een supermarkt aan het Dorpsplein Waspik. Ze weten de kassamedewerkers af te leiden en zo geld te stelen. Weet jij wie dit zijn?

- Geslacht: man
- Bijzonderheden: fors postuur, half lang donker haar, rossige baard
De drie mannen zijn uit op geld uit de kassalade in een supermarkt. Eentje leidt de caissier af, om te voorkomen dat hij merkt dat de tweede man een greep in de kassa doet. Maar hij merkt het wel en zegt meteen dat hij afstand moet houden en het geld terug moet geven. Dat doet hij, zo lijkt het. Ongemerkt stopt hij toch wat briefgeld in zijn achterzak. Een andere man staat bij een andere kasse. Hij leidt ook die caissière af, zodat zij geen zicht heeft op haar collega. Het lijkt een vaste werkwijze die ze niet voor de eerste keer toepassen. Het tweetal spreekt Engels, ze zijn luidruchtig en proberen steeds de boel af te leiden. Met wat briefgeld gaan ze er weer vandoor.
De drie mannen zijn allemaal ongeveer even lang. Wat opvalt is dat de man die het geld pakt vrij fors is en een rossige baard heeft. En half lang krullend haar. De man naast hem heeft half lang donker haar, opgeschoren aan de zijkanten. Hij draagt een blauw-zwarte pufferjas en een beige broek. De man bij de andere kassa heeft kort donker haar en draagt een grijze manteljas met een hoge kraag. Herken jij iemand? Weet je waar de politie ze kan vinden? Laat het weten!