Opsporingsbericht
Plaats Delict
Inbraken – Kieftveen – Voorthuizen
Aan de Kieftveen in Voorthuizen bezochten inbrekers twee vakantieparken. Bij Rotterdam dook later een gestolen kluis op. Herken je (een van) de verdachten? Neem dan contact met ons op!
De verdachten waren met z’n vieren. Bij het eerste vakantiepark braken ze in via het restaurant. Ze stalen een kluis met daarin geld van de zolder, doorzochten meerdere vertrekken en maakten in het kantoor een andere kluis open. Het geld dat daarin zat, haalden ze eruit.
De tweede inbraak vond diezelfde nacht plaats, zo’n 750 meter verderop. De verdachten (vermoedelijk dezelfde) forceerden een raam van de receptie. In het gebouw braken ze twee deuren open. Ze namen een kluis mee met daarin onder meer geld en pasjes. De eigenaren vonden de volgende ochtend twee steekwagens die de verdachten hadden achtergelaten. De gestolen kluis is later teruggevonden aan het Sporthoekpad in Bergschenhoek, dat grenst aan Rotterdam.
Hoe jij kunt helpen
- Herken jij de verdachten? Vermoedelijk heet één van hen Theo.
- Heb jij informatie over deze inbraken?
Neem dan contact met ons op! Dit kan ook anoniem (zie ‘Contact’).
Deel ook je vermoedens
Neem ook contact met ons op als je een vermoeden hebt over een persoon. We houden nooit zomaar iemand aan op basis van een doorgegeven tip. Alle informatie die binnenkomt, wordt eerst grondig onderzocht.
Alle informatie is welkom
Heb jij informatie die klein en onbelangrijk lijkt? Of twijfel je of jouw informatie wel klopt? Dan vragen we je die informatie tóch door te geven. Jouw informatie kan nét het ontbrekende puzzelstukje zijn dat we nog zochten.
Contact
Bel de gratis tiplijn op 0800-6070 of neem contact op via de mogelijkheden onderaan deze pagina. Blijf je liever anoniem? Bel dan Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of ga naar meldmisdaadanoniem.nl. Meld Misdaad Anoniem is een onafhankelijk meldpunt en dus niet van de politie. Je hoeft geen gegevens achter te laten en jouw informatie wordt alleen doorgegeven als het op geen enkele manier naar jou te herleiden valt.
2026203514