Opsporingsbericht
Game Over?!
Verdachte GO-076
Een 77-jarige vrouw uit Huizen is op 10 december 2025 slachtoffer geworden van bankhelpdeskfraude. Er zijn grote bedragen van haar rekening gehaald, onder andere door deze man op beeld. Ben jij dit of heb je een vermoeden wie deze verdachte is? Neem dan contact met ons op via de mogelijkheden onderaan deze pagina. Tippen kan ook anoniem.
Bekijk de andere 99 verdachten hier.
Criminelen maken 20.000 euro buit met oplichtingstruc
Een 77-jarige inwoonster van Huizen kreeg op woensdag 10 december eerst een sms-bericht dat leek te komen van een betrouwbare organisatie. Kort daarna werd het slachtoffer gebeld door iemand die zei dat hij van de bank was. De bankmedewerker wist het slachtoffer bang te maken en zei dat er criminelen actief waren. Hij vroeg ook het slachtoffer om alles geheim te houden. Volgens hem was dit nodig voor een onderzoek. In de twee dagen die volgden, was er meerdere keren contact tussen de nep-bankmedewerker en het slachtoffer. En uiteindelijk gaf de vrouw uit Huizen haar bankgegevens en bankpas in goed vertrouwen. In korte tijd werd er 20.000,- euro van haar rekening gehaald op verschillende locaties in Nederland waaronder in Rijswijk, Zoetermeer, Rotterdam en Wateringen. Dat deed onder andere de persoon op beeld. Herken je hem? Neem dan contact op met de politie. Alle informatie kan belangrijk zijn en helpen om nieuwe slachtoffers te voorkomen.
Game Over?!
Het oplichten van mensen, bijvoorbeeld via bankhelpdeskfraude of nepagenten, is geen spelletje. Help ons deze verdachte te vinden.
Heb je een vermoeden wie dit is? Neem contact op via de mogelijkheden onderaan deze pagina. Dit kan ook anoniem.
Wil je je herkenbare foto offline halen of heb je ook mensen opgelicht? Meld jezelf dan via dit formulier.