Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

83-jarige vrouw uit Beek slachtoffer van nepagent

Een 83-jarige vrouw uit Beek is slachtoffer van een nepagent. Er worden sieraden, geld en een pinpas gestolen. Wie herkent de verdachte?

De verdachte.
Signalement verdachte:
  • geslacht: man
  • leeftijd: 20-30 jaar
  • haren: zwarte krullen
  • kleding: wit shirt
  • pet: donker

Het 83-jarige slachtoffer wordt op woensdag 29 juli 2026 gebeld door een nepagent. Er zou worden ingebroken in de buurt en ‘de politie’ komt waardevolle spullen veiligstellen. Terwijl ze aan het bellen is met de nepagent komt de verdachte bij haar aan de deur.

5600 euro

De verdachte neemt sieraden, geld en haar pinpas + pincode mee. Er wordt voor 5600 euro aan cash meegenomen en uiteindelijk voor 3800 euro gepind bij de Makado in Beek.

De nepagent is in totaal 15 minuten bij het slachtoffer binnen geweest.

Camerabeelden

Kwetsbare ouderen zijn het slachtoffer van deze laffe vorm van fraude. De politie is op zoek naar deze verdachte. Hij is duidelijk vastgelegd op camerabeelden.

In overleg met het Openbaar Ministerie laten wij de beelden geblurd zien tot 20 november.

Heeft u meer informatie over de identiteit van deze verdachte of tips die kunnen bijdragen aan het onderzoek? Neem dan contact op met de ons.