Bij spoed: 112 Geen spoed: 0900-8844

Zo komt u in contact met het Slachtofferloket van de politie

Bent u slachtoffer geworden en wilt u persoonlijk contact? Dan is er het Slachtofferloket Politie. Bij dit loket kunt u terecht met vragen over uw aangifte en het onderzoek dat daarop volgt. Als het onderzoek is afgerond wordt de zaak vaak naar het Openbaar Ministerie (OM) gestuurd. Vanaf dat moment kunt u terecht bij het Informatiepunt Slachtoffers van het OM.

Contactgegevens slachtofferloket politie

Het Slachtofferloket Politie heeft in elke regio een eigen telefoonnummer en e-mailadres. Deze staan hieronder vermeld. De loketten zijn telefonisch bereikbaar van 09.00-16.00 uur. U kunt ook een mail sturen.
 

Noord-Nederland (Groningen, Friesland en Drenthe)

Telefoonnummer: 088 1699721
Mailadres: slachtofferloket.noord-nederland@politie.nl
Postadres: Postbus 107, 9400 AC ASSEN

Oost-Nederland (Gelderland en Overijssel)

Telefoonnummer: 088 1699722
Mail: slachtofferloket.oost-nederland@politie.nl
Postadres: Postbus 618, 7300 AP APELDOORN

Midden-Nederland (Utrecht en Flevoland)

Telefoonnummer: 088 1699723
Mai: slachtofferloket.midden-nederland@politie.nl
Postadres: Postbus 8300, 3503 RH UTRECHT

Noord-Holland

Telefoonnummer: 088 1699724
Mail: slachtofferloket.noord-holland@politie.nl
Postadres: Postbus 57, 2000 AB HAARLEM

Amsterdam

Telefoonnummer: 088 1699725
Mai: slachtofferloket.amsterdam@politie.nl
Postadres: Postbus 2287, 1000 CG AMSTERDAM

Den Haag

Telefoonnummer: 088 1699726
Mail: slachtofferloket.den-haag@politie.nl
Postadres: Postbus 264, 2501 CG DEN HAAG

Rotterdam

Telefoonnummer: 088 1699727
Mail: slachtofferloket.rotterdam@politie.nl
Postadres: Postbus 70023, 3000 LD ROTTERDAM

Zeeland-West-Brabant

Telefoonnummer: 088 1699728
Mail: slachtofferloket.zeeland-west-brabant@politie.nl
Postadres: Postbus 8050, 5004 GB TILBURG

Oost-Brabant

Telefoonnummer: 088 1699729
Mail: slachtofferloket.oost-brabant@politie.nl
Postadres: Postbus 90163, 5200 MS DEN BOSCH

Limburg

Telefoonnummer: 088 1699730
Mail: slachtofferloket.limburg@politie.nl
Postadres: Postbus 1230, 6201 BE MAASTRICHT