Bij spoed: 112 Geen spoed: 0900-8844

Zo komt u in contact met het Slachtofferloket van de politie

Bent u slachtoffer geworden en wilt u persoonlijk contact? Dan is er het Slachtofferloket Politie. Bij dit loket kunt u terecht met vragen over uw aangifte en het onderzoek dat daar op volgt. Als het onderzoek is afgerond wordt de zaak vaak naar het Openbaar Ministerie (OM) gestuurd. Vanaf dat moment kunt u terecht bij het Informatiepunt Slachtoffers van het OM.

Het Slachtofferloket Politie heeft in iedere regio een apart telefoonnummer en e-mailadres. Deze staan hieronder vermeld. De loketten zijn telefonisch bereikbaar van 09.00-16.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen.

 

Slachtofferloket Politie

Telefoonnummer

E-mailadres

Postadres

Noord-Nederland

(Groningen, Friesland en Drenthe)

088 1699721

slachtofferloket.noord-nederland@politie.nl

Postbus 107

9400 AC ASSEN

Oost-Nederland

(Gelderland en Overijssel)

088 1699722

slachtofferloket.oost-nederland@politie.nl

Postbus 618

7300 AP APELDOORN

Midden-Nederland (Utrecht en Flevoland)

088 1699723

slachtofferloket.midden-nederland@politie.nl

Postbus 8300

3503 RH UTRECHT

Noord-Holland

088 1699724

slachtofferloket.noord-holland@politie.nl

Postbus 57

2000 AB HAARLEM

Amsterdam

088 1699725

slachtofferloket.amsterdam@politie.nl

Postbus 2287

1000 CG AMSTERDAM

Den Haag

088 1699726

slachtofferloket.den-haag@politie.nl

Postbus 264

2501 CG DEN HAAG

Rotterdam

088 1699727

slachtofferloket.rotterdam@politie.nl

Postbus 70023

3000 LD ROTTERDAM

Zeeland-West-Brabant

088 1699728

slachtofferloket.zeeland-west-brabant@politie.nl

Postbus 8050

5004 GB TILBURG

Oost-Brabant

088 1699729

slachtofferloket.oost-brabant@politie.nl

Postbus 90163

5200 MS DEN BOSCH

Limburg

088 1699730

slachtofferloket.limburg@politie.nl

Postbus 1230

6201 BE MAASTRICHT