Politie vindt o.a. duizenden xtc-pillen en houdt twee verdachten aan in Verschoorstraat in Rotterdam
De politie heeft dinsdag in een woning aan de Verschoorstraat in Rotterdam twee mensen aangehouden. Het gaat om de 47-jarige bewoner en een 39-jarige vrouw uit Noordwijk. Ze worden verdacht van betrokkenheid bij de productie van en handel in verdovende middelen. In de woning aan de Verschoorstraat zijn diverse middelen en chemische stoffen aangetroffen. In de bijbehorende berging zijn ook verdovende middelen, chemische stoffen, grondstoffen voor het vervaardigen van harddrugs en een vuurwapen aangetroffen. Er zijn in totaal ruim 2,3 kg XTC pillen, ruim 5 kg amfetamine en jerrycans met amfetamineolie in beslag genomen en vernietigd.

Op 19 november vorig jaar heeft de politie aan de Aarnoudstraat in Rotterdam een drugslab ontmanteld. Naar aanleiding van dit onderzoek zijn rechercheurs de twee op het spoor gekomen. Vrijdag worden de man en de vrouw voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Houd misdaad uit je buurt, herken de signalen van een drugslab
Omdat een amfetaminelab gepaard gaat met het gebruik van zeer brandbare stoffen, is er kans op ontploffing en daarmee groot risico voor de omwonenden. Meld daarom verdachte situaties!
Denk hierbij aan de geur van aceton of anijs, een huis of garagebox waar mensen op vreemde tijdstippen langskomen, waar gesjouwd wordt met grote tassen of vaten. Huizen met afgeplakte ramen, grote afzuiging of waar altijd gezoem te horen is. Meer weten over hoe u verdachte situaties kunt herkennen of hoe u kunt melden, kijk dan ook eens op www.houdmisdaaduitjebuurt.nl
Melden kan via T. 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem T. 0800-7000. Bij spoed, bel 112