Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844
HomeNieuwsDrugsonderzoek leidt tot twee aanhoudingen

Drugsonderzoek leidt tot twee aanhoudingen

Op dinsdag 13 januari heeft de politie twee mannen aangehouden omdat zij worden verdacht van het vervaardigen van drugs en handel in drugs. De politie deed invallen in woningen in Ermelo, Putten en Goor. Het gaat om een 27-jarige man uit Harderwijk en een bewoner van een woning aan de Windhalmstraat in Putten.

Aanhouding

De politie startte in oktober 2025 het onderzoek omdat er een vermoeden bestond dat er drugs werd vervaardigd en verhandeld in de omgeving van Ermelo. In dit onderzoek kwamen de twee verdachten naar voren.

Op dinsdag 13 januari heeft de politie drie woningen doorzocht aan de Kawoepersteeg in Ermelo, Windhalmstraat in Putten en de spoorstraat in Goor.

Woningen doorzocht en voertuigen in beslag genomen

In Ermelo trof de politie een hennepkwekerij aan met 450 planten verdeeld over twee kwekerijen. In Putten was ook sprake van een hennepkwekerij met 156 planten. In Goor werden spullen aangetroffen om een hennepkwekerij mee op te bouwen.

Daarnaast zijn er ook twee auto’s en een motor in beslag genomen voor nader onderzoek.

Vermoeden hennepkwekerij

Denkt u dat er een hennepkwekerij in uw buurt zit? Meld dit dan! U kunt bellen met de politie via 0900 - 8844 of meld het bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000. Meer weten over o.a. de gevaren van een kwekerij of waaraan u er één kunt herkennen? Kijk dan hier.