Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Explosief ontploft bij woning Roermond

Rond 03:30 uur vannacht is een explosief ontploft bij een woning aan de Deken Rhoenstraat in Roermond. De woning was eerder betrokken bij incidenten in 2024. Bij de explosie vannacht raakte gelukkig niemand gewond, wel is er schade ontstaan aan de voordeur van de woning. Er is niemand aangehouden.

Busje forensische opsporing

De politie heeft direct na de explosie een nieuw onderzoek ingesteld, waarbij ook gekeken wordt naar een mogelijke relatie met eerdere incidenten. Uit onderzoek is gebleken dat de verdachte na de ontploffing te voet is gevlucht in de richting van de Karel Doormanstraat. De forensische opsporing (FO) doet onderzoek bij de woning en er wordt buurtonderzoek uitgevoerd om mogelijke getuigen en andere belangrijke informatie te verkrijgen.

Op dit moment zijn er geen aanhoudingen verricht. De politie roept getuigen die mogelijk iets hebben gezien of gehoord in de nacht van 27 op 28 januari in de omgeving van de Deken Rhoenstraat en de Karel Doormanstraat, of mensen die informatie hebben over de zaak, op zich te melden. Dat kan via het nummer 0800-6070 of desgewenst anoniem: 0800-7000.