Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Twee vrouwen aangehouden voor drugs- en wapenbezit in Almere

Onlangs heeft de politie twee vrouwen in Almere aangehouden voor het bezit van een grote hoeveelheid drugs en een vuurwapen. De politie kwam het tweetal op het spoor dankzij een melding via Meld Misdaad Anoniem.

Meld Misdaad Anoniem

Op 23 juni signaleerden agenten, tijdens een surveillance in Almere Muziekwijk, een voertuig waarvan het kenteken genoemd was in een Meld Misdaad Anoniem-melding. Na een korte observatie werd vastgesteld dat er zeer waarschijnlijk sprake zou zijn van drugshandel vanuit de auto.

 

Bijzondere vondst

Bij het benaderen van het voertuig op de Spectrumdreef troffen de agenten twee dames met meerdere tassen, waaronder een kinderrugzak, vol harddrugs aan. Het gaat om een vrouw van 30 en een vrouw van 39, beiden afkomstig uit Amsterdam. Er is onder andere heroïne, XTC, cocaïne, ketamine, MDMA en GHB aangetroffen. De kinderrugzak bleek niet alleen gevuld te zijn met harddrugs maar er is ook een vuurwapen gevonden.

Naar aanleiding van de vondst zijn twee woningen in Amsterdam doorzocht. In één woning werd nog een hoeveelheid soft- en harddrugs gevonden.

 

Melding maken

Ziet u verdachte situaties in uw wijk? Meld het dan via MeldMisdaadAnoniem.nl of 0800-7000. U kunt ook direct contact opnemen met de politie via 0900-8844 of politie.nl.