Bij spoed: 112
Geen spoed: 0900-8844

Overleden vrouw aangetroffen, drie verdachten aangehouden (update)

Op de Laan van Reagan en Gorbatsjov werd dinsdag 28 juli een overleden vrouw aangetroffen. De politie onderzoekt het overlijden en hield kort na de vondst in de omgeving drie mannen aan.

Omstreeks 08.00 uur kwam bij de politie de melding binnen dat er op de Laan van Reagan en Gorbatsjov een mogelijk overleden persoon was aangetroffen. Hier bleek inderdaad een stoffelijk overschot te liggen, het gaat om een 45-jarige vrouw zonder vaste woon- of verblijfplaats. In de omgeving zijn drie mannen aangehouden als verdachte, omdat er twijfels zijn of de vrouw een natuurlijke dood gestorven is.

De omgeving werd afgezet en de Forensische Opsporing kwam ter plaatse voor onderzoek. Het onderzoek heeft nog geen uitsluitsel gegeven op de vraag of de vrouw een natuurlijke dood stierf of dat er iets anders aan haar overlijden ten grondslag ligt.

Update

De drie verdachten zijn inmiddels heengezonden in afwachting van het onderzoek. Zij blijven alle drie wel verdachte in het onderzoek.

Getuigen gezocht

In verband met het onderzoek komt de recherche graag in contact met mensen die in de vroege ochtenduren van dinsdag 28 juli in de omgeving van de Laan van Reagan en Gorbatsjov iets gezien hebben dat meer duidelijkheid kan verschaffen. Heeft u informatie, neem dan contact op met de districtsrecherche Den Haag West via nummer 0800-6070. Liever anoniem, bel dan met M. 0800-7000.