Politie houdt verdachte aan voor woninginbraak
De politie heeft een 38-jarige man aangehouden voor een woninginbraak. Deze inbraak vond plaats in de nacht van 11 op 12 november 2024 aan de Langevelderweg in Noordwijkerhout. De politie deed onderzoek en hield op donderdag 30 april 2026 de verdachte aan.

In de nacht van 11 op 12 november 2024 kreeg de politie een melding binnen van een woningbraak. De verdachte kwam de woning binnen nadat hij een ruit had ingegooid. De politie startte direct een (sporen)onderzoek. De verdachte werd destijds niet meer aangetroffen.
Aanhouding
De politie startte een onderzoek. Een DNA-spoor leidde naar de 38-jarige verdachte, die op 30 april 2026 in Breda werd aangehouden buiten heterdaad. Hij zit op dit moment vast en wordt vrijdagmiddag 1 mei voorgeleid aan de rechter-commissaris.
Voorkom inbraak
Sluit altijd uw ramen en deuren sluiten en draai ze op slot, zelfs als u maar even weg bent. Zorg voor extra beveiliging, zoals goede sloten en buitenverlichting. Ook is het belangrijk om de omgeving onaantrekkelijk te maken voor inbrekers door spullen zoals ladders op te ruimen en geen waardevolle spullen uit het zicht te laten liggen. Dat geldt ook voor uw voertuig; sluit deze altijd goed af en laat geen waardevolle spullen in het zicht liggen. Meer tips zijn te vinden op de website van de politie.
Meld verdachte situaties
U kent uw wijk het beste en voelt het beste aan wanneer iets niet in de haak is. Ziet u iemand verdacht rondhangen bij een pand of voertuig en vertrouwt u het niet, bel dan 112. Heeft u iets gezien of gehoord maar is de dader niet meer in de buurt, dan kunt u bellen met 0900-8844.